Dźwiękoterapia

Muzykoterapia dogłębna komórkowa

jest nowoodkrytą, skuteczną metodą zwalczania nawet najcięższych chorób poprzez grę na kamertonach terapeutycznych. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Angel Romanowską. Badania naukowe udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu). Dostrajanie do nich prowadzi do poprawy zdrowia, a nawet całkowitego wyzdrowienia. Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i radość. Fale dźwiękowe o określonych częstotliwościach pochodzą z kamertonów i dzwonków. Spektrum ich działania jest bardzo szerokie. Dźwięk ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem, oraz zachować zdrowie i młodość. Metoda ta opiera się o podstawy fizyki, dzięki zastosowaniu fali dźwiękowej wnika głęboko w komórki, dlatego potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, rozpoczynając od sfery ciała i bólu różnego pochodzenia, kończąc na chorobach umysłu i duszy. W tej sferze, oddziałuje na świadomość oraz podświadomość. Przynosi głęboki relaks i radość.

Sesja terapii trwa około godziny i jest specjalnie dobrana do konkretnej osoby, po wcześniejszej diagnozie. W przypadku, gdy uda się pozyskać dofinansowanie sesje są darmowe. Informujemy o tym na bieżąco.

Masaż misami

to masaż dźwiękiem i wibracją, wydobytymi z poukładanych na ciele pacjenta misami. Jest to zbadany i potwierdzony dobroczynny wpływ na ciało oraz psychikę. Fale rozprzestrzeniają się po całym ciele i powodują dostrojenie komórek do prawidłowego rezonansu, oraz uruchamiają procesy zdrowienia. Usuwają stres, lęk, synchronizują obie półkule. To wyjątkowa forma głębokiego relaksu.

„Każda komórka w ciele wydaje dźwięk. Ten dźwięk jest życiem samym w sobie. Komórki natomiast mogą być pobudzone i stymulowane przez dźwięk i muzykę. Każda część ciała posiada wzorzec harmoniczny (wibracje), może to być harmoniczny wzorzec serca, płuc, wątroby, nerki, mięśni, kości, nerwu. Te wzorce są obecnie odczytywane, mierzone i mogą być wgrywane do organizmu i pojedynczej struktury” dr Peter Guy Manners

Sesja terapii trwa około godziny i jest specjalnie dobrana do konkretnej osoby, po wcześniejszej diagnozie. W przypadku, gdy uda się pozyskać dofinansowanie sesje są darmowe. Informujemy o tym na bieżąco.